PC Remedy

PC REMEDY jsou zcela unikátní preparáty bez vedlejších účinků, které vynalezl světoznámý homeopat britského původu Peter Chappell na základě svých 40-letých zkušeností  homeopatické praxe. Vyšel z Hahnemannova organonu a z jeho úvah o léčení epidemiologických nemocí. Jeho léky jsou energeticko-informační povahy.

Peter Chappell úspěšně léčil velké epidemie AIDS v Africe. Tam si uvědomil, že tamní mentalita lidí a časová tíseň neumožňuje lidem diferencovat ani mezi několika homeopatickými léky, takže se rozhodl najít jediný, který by pokryl totalitu příznaků nemoci. Vyrobil tedy jediný lék, a to takový, který pokrýval nejčastější příznaky této nemoci, tedy příznaky typické pro tuto nemoc. S jeho lékem se dnes úspěšně léčí tisíce nemocných AIDS na celém světě.

Na základě této zkušenosti se rozhodl pokračovat v tomto směru a vyrobil postupně léky na mnoho dalších civilizačních nemocí, jako je cukrovka, rakovina, Alzheimerova choroba, autismus a další. Podání PC REMEDY může někdy velmi vhodně doplňovat jak standardní léčbu, tak homeopatickou léčbu, ale samozřejmě také homeoterapii. Musí být ale splněny určité podmínky (povaha nemoci), pro které jsou tyto preparáty indikovány.

Peter Chappell je bývalý výzkumný inženýr v leteckém průmyslu, matematik a expert na počítačové technologie. Více jak 40 let se věnuje homeopatii a terapeutické práci po celém světě. Je autorem knih Homeopatická samoléčba a Druhé similimum.