O mně

Jmenuji se Iva Vladíková a homeoterapii provozuji v Brně.

Mým učitelem, a zároveň zakladatelem homeoterapie, je Ing. Aleš Sušický, jehož předchozím celoživotním oborem byla právě klasická homeopatie, kterou během své praxe posunul ještě o kus dál. Jeho metodě i jemu osobně vděčím za mnohé pozitivní změny, které se odehrály v mém životě. To, co jsem se naučila a pochopila, chci předávat svým klientům.

Díky tomu, že jsem se sama potýkala od dětství s různými nemocemi, kde klasická medicína vůbec nepomáhala (alergie, atopický ekzém, angíny atd.), jsem již od dětství navštěvovala různé léčitele a později se zajímala o všechny možné metody alternativní léčby. Za celý svůj dosavadní život jsem toho vyzkoušela opravdu hodně. Nakonec jsem si vybrala metodu, která mi dává hluboký smysl, a tou je homeoterapie. Ve svém životě jsem si „vytrpěla“ poměrně hodně, ale možná právě to mi dává schopnost empatie, skutečného vcítění do toho, co moji klienti prožívají.

Zajímá mě celostní medicína, tradiční čínská medicína, ale nezavrhuji ani klasickou léčbu. Úžasné výsledky lze pozorovat spojením všech různých metod, které se vzájemně doplňují. Přestože jsem inženýrka ekonomie, hledání cest k uzdravení těla i ducha je mým posláním tady na Zemi.

Vím jistě, že léčit pouze tělo není cesta k úspěchu. To se nakonec v dnešní době ukazuje mnohým docela jasně. Léky často nefungují, tradiční léčba selhává. Nová doba, která nás zde na Zemi nyní čeká, po nás bude chtít víc. Bude vyžadovat naše aktivní zapojení do procesu uzdravení. Tato nová éra nám již nedovolí být pasivní. A mnoho lidí se této skutečnosti začíná být vědomo.